LANDHUIS voor Liefhebbers - Natuur Puur !!
U bent op zoek naar een prachtig landhuis in een natuurgebied, een rustige omgeving, 507 m2 woonoppervlakte en een eigen grondstuk van 4000 m2. Nabij goede verbindingswegen, gelegen aan een bosrand en nabij een 2-tal prachtige meren ?
10 min. rijden van de NL-grens in Duitsland ?
Dan hebt u waarschijnlijk gevonden naar hetgeen u zocht.
Liefhebbers - Natuur Puur !!!!!
Er was eens ...zo beginnen sprookjes, maar hier worden dromen waar.
In het recreatiegebied Pröbsting, in een unieke ligging, direct aan het bos en een meer gelegen, ligt dit prachtige landhuis welke dateert uit 1870.
Het karakter en de charme van dit landhuis heeft regelmatig aan waarde gewonnen door renovatie-werkzaamheden (de laatste in 2003, nieuwe verwarming, woon en badkamer ect.)De ca.507 m2 woonoppervlakte verdeeld over de begaande grond en één verdieping bieden u veel gelegenheid om u geheel uit te leven.
Het absolute hoogtepunt is het eigen grondstuk van ca.4000 m2, een oase van rust en natuur waarvan u al de komende zomer kunt genieten.
In de directe omgeving van dit prachtige sieraad vindt u alle vrijetijdsactiviteiten die uw hart begeren.
Een prachtig meer bekend onder de naam Pröbstingsee op ca.100 meter loopafstand van het landhuis, voor oa. zeilen en vissen, een 2e meer om te zwemmen, een cafe-restaurant voor u welzijn, een manege met vele stallen, tennisbanen (binnen-buiten), een sterrenwacht, het bos Pröbsting, kasteel-herenhuis Pröbsting (omgebouwd tot een rustkliniek), sportvelden en vele wandel en fietsroutes…ect.
Het ontspanningsgebied Pröbsting is gelegen midden in het natuurpark Hohe Mark waar tevens een bekende ANWB route zijn weg vindt.
Dit landhuis behoorde vroeger tot het kasteel-herenhuis pröbsting en is nu een particulier eigendom welke als einige is gelegen aan de bosrand (uw achtertuin) van dit prachtige natuurgebied.
Het centrum van de kreisstadt Borken is ca. 3 km met vele overdekte winkelcentra’s, een ziekenhuis, scholen, bioscopen ect. Een eerste inkoopgelegenheid bevindt zich op ca. 2 km afstand.
Het is ca.10 min.rijden naar de NL-grens en ca. 15 min. rijden naar Winterswijk (NL-achterhoek).
Bent u nu nieuwsgierig geworden……aarzel dan niet lang en laat u betoveren bij een bezichtiging.
![]() TROPISCH CURACAO: Mooi 2 slpkmr apt met zwembad |
|
luxe woning gelegen aan de Oude Maas |
![]() woonhuis aan het water |