De kenmerken luxe, kwaliteit en ruimte zijn kenmerkend voor deze riante schitterende villa welke is gesplitst in drie appartementen. De villa kan ook als één woning betrokken worden en is uitermate geschikt voor bedrijf/praktijk aan huis. Deze optimaal geïsoleerde villa is in 2003 gebouwd. Het altijd gezellige centrum van Maaseik is te voet binnen enkele minuten bereikbaar. Door de ligging van de woning zijn alle andere voorzieningen gemakkelijk en snel te bereiken.
Binnen enkele minuten bevindt men zich op de A2 of A73.
Souterrain:
Het souterrain is gesplitst in diverse praktische ruimtes en is in zijn geheel voorzien van tegel vloeren met vloerverwarming. De garageruimte biedt plaats aan drie auto's en heeft een afmeting van ca. 13,10 x 4,30 mtr. Tevens is in de garage een tapkraan (water) aanwezig.
De toegang is middels een elektrische extra brede (ca. 300cm ) sectionaalpoort.
De hobbyruimte/werkplaats is voor veel doeleinden geschikt. In de grootste ruimte (ca. 56m² ) is een keukenblok met een elektrische kookplaat, inbouwoven, koelkast, afzuigkap en spoelbak aanwezig, tevens is hier een aansluiting voor wasmachine voorzien .
Verder is er een halfhoog betegelde toiletruimte met fonteintje en een separaat geheel betegelde badkamer met douche & douchewand en thermosstatische kraan en een vaste wastafel aanwezig. Verder is er behorende bij de hobbyruimte/ werkplaats een ruime berging met een afmeting van ca. 11 x 2,20 mtr.
Tevens is in het souterrain de CV combiketel gemonteerd van het merk Vaillant uit 2003, deze voorziet het souterrain en het appartement op de parterre van verwarming en warm water.
De laatste ruimte in het souterrain heeft een afmeting van ca 3,80 x 2,00 mtr.
Vanuit het trappenhuis met mooie houten trappartij is het appartement op de parterre bereikbaar.
Parterre:
De centrale entree/hal biedt toegang tot alle andere verdiepingen in de woning. Hier zijn ook de meterkasten aanwezig. De vloer en de trappartij is uit Belgische hardsteen vervaardigd en de leuningen zijn vervaardigd van sierlijk hand gemaakt smeedwerk.
In het appartement ligt eerst de hal, welke toegang verschaft tot alle ruimtes behorende bij dit appartement met vloerverwarming. Aan de rechtervoorzijde van dit appartement ligt slaapkamer één. Deze slaapkamer is voorzien van aansluitmogelijkheden voor TV, telefoon en internet. Op de vloer ligt lichtkleurige laminaat. De afmeting van deze slaapkamer is ca. 4,30 x 2,70 mtr. De tweede slaapkamer ligt links naast de eerste slaapkamer en heeft dezelfde kenmerken. Alleen de afmeting verschilt van de eerste slaapkamer. Deze is namelijk ca. 3,20 x 2,70 mtr.
De royale en luxe badkamer in de kleur pergamon (ca. 3,80 x 2,00 mtr.) is geheel betegeld en voorzien van een ligbad, een kwartronde douche met glazen wand, een designradiator en een badkamer meubel met dubbele waskom en veel kastruimte. De bad en douchekraan zijn thermosstatisch en van het merk Grohe.
Naast de badkamer ligt de toiletruimte welke halfhoog betegeld is en voorzien van een wandcloset en fonteintje. De derde slaapkamer ligt linksvoor. Deze royale slaapkamer is net als de andere voorzien van de benodigde aansluitingen en heeft een afmeting van ca. 4,50 x 4,30 mtr. De slaapkamer is voorzien van een grote praktische kastenwand. Verder is vanuit de hal de garderobekast en de woonkamer bereikbaar.
De riante woonkamer met open keuken is zeer licht te noemen door de vele raampartijen en de drie grote schuifpuien elk ca. 215 cm breed die toegang verschaffen tot het overdekte terras en achtertuin. De prachtige natuurstenen vloer van marmer (Perlato) loopt naadloos over van de woonkamer naar de keuken de hal en bijkeuken. Verder is er in de woonkamer een prachtige thermosstatische gashaard met afstandsbediening en talloze functies aanwezig.
De open keuken is voorzien van een luxe keukenopstelling van het merk Nolte met massieve kersenhouten deurtjes en een natuurstenen aanrechtblad, hete luchtoven, inductie kookplaat, koelkast, afzuigschouw en vaatwasser. Naast de keuken ligt een praktische royale inloop muurkast welke ideaal is voor de opslag van voorraad. De woonkamer en keuken hebben gezamenlijk een afmeting van ca. 57m².
Vanuit de keuken komt men in de bijkeuken met een afmeting van ca. 6,30 x 1,80 mtr. In de bijkeuken is plaats voor de wasmachine, wasdroger en eventueel andere apparatuur. Tevens is hier een uitstortgootsteen gemonteerd. Vanuit deze bijkeuken is er toegang tot het souterrain en het terras.
Het gedeeltelijk overdekte terras heeft een prachtige zwarte hardstenen vloer en een mooi houten plafond (red ceder). Ook is hier een vaste barbecue/ openhaard aanwezig. De afmeting van het terras is ca. 65m².
De ruime tuin heeft een eigen achterom en biedt veel privacy. Gedeeltelijk is de tuin beklinkerd en gedeeltelijk voorzien van een graspartij. Verder zijn er diverse beplantingen, fruitbomen, een separate garage, een carport en een berging voor het open haard hout of tuinmaterieel ook is een buitenkraan en buitenverlichting in de tuin aanwezig.
Een regenwaterput van 10000 ltr. en een grondwaterput zijn aanwezig in de tuin.
Het geheel is omheind door een zwart ABC hekwerk van 2.00 mtr. hoog.
1ste verdieping:
Op de eerste verdieping ligt een vrijwel identiek appartement als op de begane grond. Er zijn echter enkele verschillen namelijk: Dit appartement heeft geen vloerverwarming maar radiatoren, wel heeft dit appartement dezelfde luxe gashaard als het eerste appartement. In de woonkamer ligt hier tapijt en in de keuken vloertegels. De keuken heeft een keramische kookplaat i.p.v. een inductie kookplaat. Het terras is ca. 35m². De bijkeuken heeft een afmeting van ca. 3,76 x 1,80 mtr.
2de verdieping:
Dit mooie appartement is vrijwel volledig voorzien van een mooie warme laminaatvloer. De ruime entree (plaats voor een bureau/werkplek) biedt toegang tot de diverse ruimtes. De royale lichte woonkamer met open keuken is speels door de verschillende schuinte en raampartijen. De afmeting van de woonkamer en keuken gezamenlijk bedraagt ca. 28m². De mooie Nolte aanbouwkeuken met massieve kersenhouten deurtjes is voorzien van een keramische kookplaat, afzuigschouw, oven en koelkast. In de keuken ligt een tegelvloer. In de muurkast is de CV combiketel gemonteerd van het merk Vaillant uit het jaar 2003. De geheel betegelde badkamer in de kleur pergamon is voorzien van een ligbad met thermosstatische kraan (Grohe), badkamermeubel met koof en verlichting en radiator. Tevens is in de badkamer de aansluitmogelijkheid voor de wasmachine en wasdroger.
Het toilet is halfhoog betegeld en voorzien van een wandcloset met fonteintje.
De grote slaapkamer ca. 4,04 x 3,61 mtr. is voorzien van een TV en telefoonaansluiting. Voor de rest is er veel bergruimte aanwezig.
Algemeen:
Luxe woning bestaande uit drie appartementen met garages en tuin
Ook als één woning te gebruiken,wonen en werken uitermate geschikt
Kwalitatief hoogwaardige materialen gebruikt
Souterrain en eerste appartement zijn voorzien van een alarminstallatie
Alle buitenverlichting is voorzien van schemerschakelaars
Volledig geïsoleerd
Alle toegangsdeuren zijn veiligheidsdeuren, zowel de buitendeuren alsook de appartementdeuren.
Nagenoeg al het buiten schrijnwerk is van kunststof in RAL 9001 (gebroken wit) van een hoogwaardige kwaliteit en voorzien van speciale beglazing.
De goten en afvoerpijpen zijn van zink en de dakoversteek is met onderhoudsvrij Trespa afgewerkt.
Mooie centrale ligging nabij centrum Maaseik
Inhoud totaal ca. 1300m³
Bruto vloer oppervlakte ca. 486m²
Perceel ca. 902m²
Aanvaarding in overleg
Voor bezichtigingen kunt u contact opnemen met de heer Frank Cuypers van makelaarskantoor IMMO Van Eerdt & Cuypers te Maaseik.
Telefoonnummer: 0032-(0) 89-562421 www.vaneerdt-cuypers.be
Voor meer informatie kunt U contact opnemen met A75 Makelaardij te Swalmen (gemeente Roermond) of A75 Makelaardij Sittard.
![]() TROPISCH CURACAO: Mooi 2 slpkmr apt met zwembad |
|
luxe woning gelegen aan de Oude Maas |
![]() woonhuis aan het water |