• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • dark color
  • red color
Moet er een nieuwe website komen?
 

Hoe plaats ik een advertentie?

Aanbod lijst
Home > Appartement > Bosscherhof 4 te Herkenbosch
PDF   Afdrukken   E-mail  
Type: Appartement
Verkoper: Bas Versijp
Adres:
Bosscherhof 4
Herkenbosch, 6075 HE
Nederland
€ 134.500

Rustig wonen in het centrum van Herkenbosch! Dat kan! Dit schitterende instapklare appartement ligt aan de Bosscherhof 34. Het appartement is gebouwd in 1980 en ligt op de eerste verdieping. Onder het complex is een eigen parkeerkelder met fietsenstalling. Tevens is hier een eigen berging aanwezig. Herkenbosch is omgeven door een rijkdom aan natuurschoon. Bekend is het natuurreservaat De Meinweg. Herkenbosch ligt op ongeveer zeven kilometer van het gezellige Roermond en op korte afstand van de Duitse grens.

Souterrain:

In de parkeerkelder bevindt zich een eigen parkeerplaats met aparte fietsenstalling en een eigen berging met de afmeting van ca. 3,10 x 1,70 mtr.

Parterre:

Middels de gemeenschappelijke ontvangsthal is het appartement bereikbaar. Hier bevinden zich de brievenbussen en het bellentableau.

1ste verdieping:

De entree/ hal met vloerbedekking biedt toegang tot de verschillende ruimtes. In een praktische muurkast is de HR CV combiketel van het merk Nefit gemonteerd. Deze is in eigendom en van het bouwjaar 2007. De hiernaast gelegen meterkast is voorzien van vijf groepen en aardlekschakelaar.

Het halfhoog betegelde toilet is voorzien van een fonteintje. De nette badkamer is driekwart hoog betegeld en voorzien van een ligbad met glazen badklapwand en een thermosstatische kraan, designradiator en een vaste wastafel. De kranen zijn van het merk Grohe. In de badkamer is de mogelijkheid voor het plaatsen van de wasmachine en wasdroger. De afmeting van de badkamer is ca. 3,85 x 1,60 mtr.

Naast de badkamer ligt een fijne provisiekast.

De sfeervolle woonkamer is licht te noemen en door zijn rechthoekig model makkelijk gezellig in te richten. Op de vloer ligt een mooie vloerbedekking en de afmeting van de kamer is ca. 23m². De gesloten leefkeuken is voorzien van een moderne mooie keukenopstelling uit 2002. Er bevinden zich hier een afzuigschouw, vier-pits gasfornuis en een oven. Verder is er voldoende kastruimte aanwezig en ligt er op de vloer novilon. Vanuit deze keuken is het balkon (ca. 4,00m²) bereikbaar. Het appartement is voorzien van twee slaapkamers. Slaapkamer een ligt aan de linkerachterzijde en heeft een afmeting van ca. 4,40 x 2,55 mtr. en is voorzien van vloerbedekking. De tweede slaapkamer (rechtsachter) is ook voorzien van vloerbedekking en een mogelijkheid tot aansluitingen TV en/of internet. De afmeting van deze kamer is ca. 4,40 x 2,70 mtr.

Algemeen:

Keurig instapklaar appartement

Goed onderhouden

Mooie keuken uit 2002, twee fijne slaapkamers

Eigen parkeerplaats in parkeergarage

Berging en balkon

Deels voorzien van dubbele beglazing

Alle voorzieningen in directe nabijheid zoals school, winkels etc. etc.

Bouwjaar 1980

Woonoppervlakte ca. 90m²

Inhoud ca. 250m³

Bijdrage VVE € 105,- per maand incl. water

Aanvaarding in overleg

Sinds: 2010-06-18 00:00:00
Hits: 272

Meer informatie
Website: http://www.a75.nl
Telefoonnummer: +31

Verkoper
Bas Versijp
Bedrijf: Algemeen
Aanbod: 51


Stuur informatie / Maak een afspraak
Naam:

E-mail:

Contact nummer:

Contact:


Login






Wachtwoord vergeten?
Nog geen account? Maak er één aan!