• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • dark color
  • red color
Moet er een nieuwe website komen?
 

Hoe plaats ik een advertentie?

Home
Aanbod lijst
Home > Eengezinswoning > Schoolberg 7 te Beesel
PDF   Afdrukken   E-mail  
Type: Eengezinswoning
Verkoper: Bas Versijp
Adres:
Schoolberg 7
Beesel, 5954 AR
Nederland
€ 298.000

In Beesel ligt deze schitterende vrijstaande woning met tuin, carport en garage. De ligging is optimaal in een kindvriendelijke straat. Alle voorzieningen liggen in de directe omgeving. Verder heeft het dorp Beesel door de autosnelweg A73 een perfecte ontsluiting naar de omliggende gemeenten.

Globale omschrijving:

Souterrain:

Ruime droge kelder met tegelvloer. De afmeting bedraagt ca. 3,70 x 3,25 mtr.

Parterre:

De ruime entree/hal (3,70 x 3,25 mtr.) is voorzien van een mooie houten trappartij en op de vloer liggen mooie plavuizen. De entree biedt toegang tot het halfhoog betegelde toilet met wandcloset, fonteintje en inbouwspots, de meterkast met acht groepen, dag&nachtstroom meter en twee aardlekschakelaars, de leefkeuken en de woonkamer.

De royale L-vormige woonkamer heeft een afmeting van ca. 38,50m² en is zeer licht door de verschillende raampartijen. De woonkamer is voorzien van inbouwspots en een fijne gezellige gashaard. Op de vloer ligt een prachtige eiken parketvloer.

De semi-open leefkeuken is voorzien van een nieuwe (2005), moderne, praktische aanbouwkeuken. De keuken is voorzien van een keramische kookplaat en afzuigschouw. Verder is er een koelkast, vaatwasser en combimagnetron. In het plafond zijn inbouwspots gemonteerd. De keuken heeft een afmeting van ca. 3,40 x 2,90 mtr. Het aanrechtblad bestaat uit graniet. Via de keuken komt men in de praktische bijkeuken. Zowel de bijkeuken als keuken hebben een mooie plavuizen vloer. In de bijkeuken zijn de aansluitmogelijkheden aanwezig voor het plaatsen van een wasmachine en droger. Ook is er een uitstortgootsteen. De afmeting van de bijkeuken is ca. 3,40 x 1,80 mtr.

De royale garage welke los achter in de tuin staat is door middel van gemakkelijk te verwijderen wanden opgesplitst in drie ruimtes. Ruimte een is voorzien van een kantelpoort en heeft een afmeting van ca. 5,45 x 2,50 mtr. Ruimte twee is ingericht als hobbyruimte en is voorzien van een schuifkastwand. De afmeting bedraagt ca. 3,00 x 2,50 mtr. De derde ruimte is ook voorzien van een schuifwandkast en heeft een afmeting van ca. 2,40 x 2,30 mtr. Verder is er een ruime bergzolder boven de garage gelegen met een afmeting van 5,90 x 5,40 mtr.

De prachtig aangelegde royale achtertuin heeft een overdekt terras, een vijverpartij, een graspartij en diverse beplantingen. De tuin is bereikbaar via een eigen achterom en biedt zeer veel privacy. Aan de voorzijde van pand ligt de oprit met carport met een afmeting van ca. 6,25 x 3,40 mtr.

1ste verdieping:

De overloop, voorzien van een houtenvloer, biedt toegang tot de drie ruime slaapkamers en de badkamer. Slaapkamer een, aan de linkervoorzijde gelegen, heeft een afmeting van ca. 4,00 x 2,65 mtr. Op de vloer ligt een beuken parketvloer en verder is de kamer voorzien van een muurkast en is er een aansluiting voor telefoon en internet.

De tweede slaapkamer aan de linkerachterzijde is voorzien van een parketvloer, TV en Telefoon aansluiting en heeft een afmeting van ca. 4,00 x 3,45 mtr. Er is een deur die toegang verschaft tot het dakterras. De derde slaapkamer ligt aan de rechterachterzijde van de woning en is ook voorzien van een TV en telefoonaansluiting. Op de vloer ligt een lichtkleurige laminaatvloer en er is een praktische schuifwandkast. De afmeting van deze kamer bedraagt ca. 3,45 x 3,30 mtr.

De vernieuwde geheel betegelde badkamer is voorzien van een mooi wastafelmeubel met verlichting, een wandcloset, een douche met glazen douchewand en thermosstatische kraan en een designradiator. De afmeting bedraagt ca. 3,30 x 2,65 mtr.

2de verdieping:

De ruime zolder bestaat uit verschillende ruimtes waaronder twee slaapkamers. De royale overloop met houten vloer is voorzien van veel bergkasten. Slaapkamer vier is voorzien van een houten vloer veel bergruimte en een muurkast. De afmeting bedraagt ca. 4,00 x 2,70 mtr. Er is een mangat waardoor een bergruimte boven het plafond bereikt kan worden. De vijfde slaapkamer (3,35 x 3,05 mtr.) is ook voorzien van een mooie houten vloer, bergkasten en een telefoonaansluiting.

Vanuit de vijfde slaapkamer is de CV ruimte/ opslagruimte bereikbaar. De CV ketel is uit 1999 van het merk Nefit Ecomline Combi. Deze is in eigendom. De afmeting van deze ruimte bedraagt 2,70 x 2,40 mtr.

Algemeen:

Vrijstaande ruime en goed onderhouden woning

Schitterende ligging op ruim perceel

Vijf slaapkamers

Geheel voorzien van isolerende beglazing

Geheel voorzien van rolluiken, deels elektrisch bedienbaar

Benedenverdieping geheel gemoderniseerd vanaf 2005

Bouwjaar ca. 1980

Perceel ca. 363m²

Inhoud totaal ca. 650m² incl. garage.

Aanvaarding in overleg


Sinds: 2010-06-23 11:19:36
Hits: 271

Meer informatie
Website: http://www.a75.nl
Telefoonnummer: +31

Verkoper
Bas Versijp
Bedrijf: Algemeen
Aanbod: 51


Stuur informatie / Maak een afspraak
Naam:

E-mail:

Contact nummer:

Contact:


Login






Wachtwoord vergeten?
Nog geen account? Maak er één aan!