• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • dark color
  • red color

Moet er een nieuwe website komen?
 

Hoe plaats ik een advertentie?

Home
Aanbod lijst
Home > Vrijstaand > Sint Jorisstraat 53 te Beesel
PDF   Afdrukken   E-mail  
Type: Vrijstaand
Verkoper: Bas Versijp
Adres:
Sint Jorisstraat 53
Beesel, 5954 AN
Nederland
€ 555.000

Vrijstaand, ruim en rust zijn de belangrijkste kenmerken van deze mooie vrijstaande woning met garage op een unieke plek te Beesel. De woning ligt net buiten de bebouwde kom en het perceel bedraagt zo'n 9545m². De openbare voorzieningen te Beesel zijn te voet bereikbaar. De inmiddels in gebruik genomen A73 autosnelweg zorgt voor een perfecte ontbinding. In overleg met de gemeente zijn er waarschijnlijk mogelijkheden om elders op het perceel een woning te bouwen als de bestaande woning wordt afgebroken.

Algemeen:

Bij de woning horen verschillende percelen grond. Sommigen daarvan hebben als bestemming wonen erf- tuin, terrein (natuur), terrein (akkerbouw) en bedrijvigheid. Door deze verschillende bestemmingen zijn er verschillende mogelijkheden wat dit woonhuis en grond interessant maakt voor diverse partijen. Met de gemeente is overleg geweest en de gemeente biedt waarschijnlijk mogelijkheden om in ruil van de kassen (afbraak daarvan) en afbraak van de bestaande woning, om een nieuwe woning elders op het perceel te plaatsen.

Parterre:

De royale entree/ hal met vide biedt toegang tot de diverse ruimtes op deze verdieping. De vloer is voorzien van een marmeren tegel. De meterkast is voorzien van voldoende groepen, een krachtgroep en een dag&nachtstroom meter. Naast de meterkast is een praktische muurkast.

De lichte en ruime woonkamer (ca. 33m²) heeft een mooie eiken houten vloer. De woonkamer is vanuit de entree/ hal en vanuit de keuken te bereiken.

De ruime gesloten leefkeuken heeft een afmeting van ca. 3,70 x 2,90 mtr. In de keuken met tuincontact d.m.v. een raampartij is een aanbouwkeuken geplaatst. Deze eiken aanbouwkeuken in landhuisstijl is voorzien van een keramische kookplaat, combimagnetron, afzuigschouw, vaatwasser en koelkast. Op de vloer liggen plavuizen. Een portaaltje biedt toegang tot de achtertuin en tot de eerste slaapkamer gelegen op de begane grond.

Deze slaapkamer ligt aan de linker zijkant van de woning en heeft een afmeting van ca. 3,30 x 2,75 mtr. Op de vloer ligt novilon en verder is er een grote dubbele muurkast aanwezig. De tweede slaapkamer op de begane grond ligt aan de voorzijde en is ook ruim te noemen met een afmeting van ca. 3,75 x 3,50 mtr. Op de vloer ligt vloerbedekking en verder is er een telefoon aansluiting aanwezig.

De vernieuwde (2002) badkamer is geheel betegeld en voorzien van een design radiator, een vaste wastafel, een ligbad met glazen douchescherm en een wandcloset. De afmeting is ca. 2,15 x 1,65 mtr.

De vrijgelegen grote garage (ca. 8,00 x 4,15 mtr.) is voorzien van een extra grote kantelpoort van ca. 2,50 x 2,50 mtr. Deze garage is verwarmd. Achter in de garage is een berging alwaar de aansluitingen zijn voor de wasmachine en de wasdroger. Tevens staat hier de verwarmingsketel. Deze is eigendom en wordt gestookt op olie. Inmiddels is de gasleiding aangelegd tot voor de woning en kan ook een gas gestookte CV ketel worden aangesloten.

De tuin ligt geheel rondom de woning. Achter de woning is een beklinkerd terras, een graspartij en diverse beplantingen. De tuin biedt zeer veel privacy en heeft een eigen achterom.

1ste verdieping:

De hal/ overloop is voorzien van een laminaatvloer en biedt toegang tot de twee slaapkamers, bergruimte, toilet en muurkast.

De slaapkamer aan de linkerzijde van de woning heeft een afmeting van ca. 3,75 x 3,45 mtr. en is voorzien van twee zeer ruime bergingen. Op de vloer ligt laminaat en de kamer is voorzien van een televisie aansluiting. De tweede slaapkamer ligt aan de rechterzijde van de woning en heeft een afmeting van ca. 3,40 x 3,30 mtr. en is ook voorzien van twee grote bergingen en een laminaatvloer. Tevens is er een wastafel aanwezig.

Het in 2003 vernieuwd geheel betegelde toilet is voorzien van een wandcloset. De ruime berging (mogelijkheid tot het maken van een tweede badkamer) is voorzien van een boiler welke wordt gehuurd.

Bijzonderheden:

Zeer ruime goed onderhouden levensloopbestendige woning

Vier slaapkamers allen voorzien van rolluiken

Wonen- werken mogelijk

Bouwjaar: 1973

Mooie unieke ligging

Groot perceel: ca. 9545m²

Inhoud woning & garage: ca. 570m³

In overleg met de gemeente zijn er waarschijnlijk mogelijkheden om elders op het perceel een woning te bouwen als de bestaande woning wordt afgebroken.

Aanvaarding in overleg

Sinds: 2010-06-23 00:00:00
Hits: 258

Meer informatie
Website: http://www.a75.nl
Telefoonnummer: +31

Verkoper
Bas Versijp
Bedrijf: Algemeen
Aanbod: 51


Stuur informatie / Maak een afspraak
Naam:

E-mail:

Contact nummer:

Contact:


Login






Wachtwoord vergeten?
Nog geen account? Maak er één aan!